DORABIANIE KLUCZY

Dorabiamy klucze od 1990 roku, zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szkolenie na stanowisku dorabiania kluczy w naszej firmie trwa minimum 1 rok co sprawia, że nasi pracownicy są specjalistami w swoim fachu a dorobione przez nich klucze będą działały.

Nasze maszyny co pół roku przechodzą kalibracje by nie dopuścić do sytuacji, że dorobiony klucz nie będzie działał. Po kalibracji maszyna przechodzi ciężki test dokładności w którym musi wykonać 30 kopii z kopii klucza czyli (kopia z kopii z tej kopi następna kopia a z niej następna) i tak 30 razy i każdy klucz musi działać. Kładziemy olbrzymi nacisk na dokładność wykonania naszych kluczy Ponieważ cenimy wasz czas. Dorabiamy nie tylko zwykłe patentowe klucze jak większość zakładów, podejmujemy się dorabiania najcięższych kluczy takich jak sejfowe lub specjalistyczne czy o nietypowym profilu.

Dorabiamy wszystkie rodzaje kluczy: mieszkaniowe patentowe, nawiercane, rzeźbione, nacinane, podklamkowe, sejfowe, pocztowe, samochodowe, samochodowe z immobilajzerem.WYMIANA BATERII

W sprzedaży posiadamy wszystkie baterie ! Za wymianę baterii nic nie doliczamy, płacisz tylko za baterię!

Posiadamy profesjonalne narzędzia do otwierania i zaciskania zegarków tak aby zachowały one swoją wodoodporność!

Baterie do zegarków, kalkulatorów, zabawek, latarek, telefonów stacjonarnych, aparatów słuchowych, komputerów, myszek komputerowych.

Wymiana baterii w zegarkach, wymiana baterii w kalkulatorach, wymiana baterii w zabawkach, wymiana baterii w latarkach, wymiana baterii w aparatach słuchowych, wymiana baterii we wszystkich sprzętach!OSTRZENIE

W naszym punkcie również świadczymy usługi ostrzenia ! Od 1995 roku ostrzymy wszystko co się tępi w waszych domach, działkach i miejscach pracy, różnego typu zakładach i restauracjach. Doświadczony, świetnie wyszkolony personel oraz specjalne maszyny z odpowiednimi najlepszymi kamieniami ostrzącymi pozwalają nam wykonywać usługi ostrzenia na najwyższym poziomie.

Ostrzymy: – noże, nożyczki, sitka do maszynek do mięsa, noże do kebaba i inne – narzędzia ogrodowe takie jak: sekatory, siekiery, noże do kosiarek – elementy narzędzi profesjonalnych takie jak: piły tarczowe, piły łańcuchowe różnego rodzaju

Ostrzymy większość rzeczy które się tępią w domu lub firmie!PIECZĄTKI

Pieczątki firmowe, pieczątki podpisowe, pieczątki imienne, pieczątki organizacyjne. W naszej ofercie posiadamy wszystkie automaty stemplarskie: pieczątki Wagraf, pieczątki Colop, pieczątki Trodat, pieczątki Modico, rączki plastikowe, drewniane, datowniki, numeratory, ręczne i automatyczne. U nas wykonasz także serwis swoich pieczątek czyszczenie, wymiana wkładki, dolanie tuszu dzięki czemu twój automat posłuży dłużej a ty zaoszczędzisz pieniądze. Wykonujemy również pieczątki wielo-kolorowe ! Dzięki którym twoja firma odróżni się od wielu innych i przysporzy prestiżu.

Zachęcamy do podjęcia stałej współpracy w zakresie obsługi państwa biura poprzez wiązanie usług zyskujesz duże rabaty wykonując w naszej firmie pieczątki oraz wizytówki zyskujesz 10% rabatu, jeśli korzystasz z usług reklamowych otrzymujesz nawet do 15% rabatu na wszystkie towary i usługi w naszej firmie.

Gorąco zachęcamy do stałej współpracy, ponieważ cenimy sobie stałych klientów korzystających w pełni z naszych usług.GRAWEROWANIE

Grawer na drewnie, grawer na tworzywach, grawer na papierze oraz tekturze, grawer na metalu, grawer na pleksi, grawer na szkle oraz lustrze, grawer na tekstyliach, grawer na gumie.

Znakowanie twoich produktów, tabliczki znamionowe, znakowanie długopisów, znakowanie breloków, znakowanie gadżetów reklamowych.

Grawerowanie długopisów reklamowych, grawerowanie zapalniczek reklamowych, grawerowanie breloków reklamowych, grawerowanie kalendarzy skórzanych, grawerowane panele w maszynach, grawerowanie stojaków podkładek oraz żetonów, grawerowane skrzynki na wino, grawerowane butelki.

Nasze nietypowe grawery: grawerowane klapki, grawerowane lustereczko, grawerowana deska do klubu, grawerowana obudowa telefonu, grawer na zegarku, grawer na spodniach jeans, grawer na szachach, grawer na ramce do obrazu.USŁUGI SZEWSKIE

  • Wymiana obcasów,
  • Wymiana fleków,
  • Klejenie butów,
  • Wymiana suwaków,
  • Różnego rodzaju szycia
  • Wymiana spodów obuwia zelówek,
  • Rozbijanie obuwia: damskiego i męskiego,
  • Poszerzanie cholewek,
  • Podejmujemy się również innych nietypowych prac.

A to wszystko w wyjątkowo niskich cenach z zachowaniem pełnego profesjonalizmu oraz najlepszych materiałów.

Co odróżnia nas od konkurencji ?

Przede wszystkim jakość wykonywanych napraw obuwia oraz ich cena. A na te czynniki pracują przede wszystkim wykwalifikowani pracownicy wyposażeni w nowy sprzęt do naprawy obuwia. Profesjonalny kombajn szewski oraz prasa szewska w połączeniu z specjalnymi klejami do naprawy obuwia, w rękach zawodowców sprawiają, że nasza naprawa obuwia jest na najwyższym poziomie zawsze terminowo i zawsze profesjonalnie.Sprzedaż wkładek i kłódek

W naszej ofercie znajdą Państwo również wkładki do drzwi, te zwykłe najprostsze oraz te z klasą zabezpieczenia, prowadzimy również sprzedaż przeróżnych kłódek oraz zabezpieczeń rowerowych.

Układamy wkładki oraz kłódki pod wskazany istniejący klucz.

Jesteśmy autoryzowanym punktem dorabiania kluczy oraz sprzedaży takich firm jak: Gerda, Lob, Wink-Haus, Wilka, Multi-Lock, GeGe, Gera, Atra, Maurer i oraz innych.

parallax background

Dzwoń po pomoc


WZGÓRZE730098346
OBŁUŻE534090894
CHYLONIA795605015