Dorabiamy klucze od 1990 roku, zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szkolenie na stanowisku dorabiania kluczy w naszej firmie trwa minimum 1 rok co sprawia, że nasi pracownicy są specjalistami w swoim fachu a dorobione przez nich klucze będą działały.

Nasze maszyny co pół roku przechodzą kalibracje by nie dopuścić do sytuacji, że dorobiony klucz nie będzie działał. Po kalibracji maszyna przechodzi ciężki test dokładności w którym musi wykonać 30 kopii z kopii klucza czyli (kopia z kopii z tej kopi następna kopia a z niej następna) i tak 30 razy i każdy klucz musi działać. Kładziemy olbrzymi nacisk na dokładność wykonania naszych kluczy Ponieważ cenimy wasz czas. Dorabiamy nie tylko zwykłe patentowe klucze jak większość zakładów, podejmujemy się dorabiania najcięższych kluczy takich jak sejfowe lub specjalistyczne czy o nietypowym profilu.

Dorabiamy wszystkie rodzaje kluczy: mieszkaniowe patentowe, nawiercane, rzeźbione, nacinane, podklamkowe, sejfowe, pocztowe, samochodowe, samochodowe z immobilajzerem.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij